LTF Su Arıtma Sağlıklı ve Güvenli Su

LTF Su Arıtma Sağlıklı ve Güvenli Su

Emin su zararlı bakteriler, zehirli materyaller ve kimyasalları içermeyen sudur. Sağlık Bakanlığınca ruhsatlandırılmış ticari amaçla satılan aritma sulari temiz sulardir.

Peki arıtma cihazı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Hem sağlığınızı hem bütcenizi düşünerek almaniz gerek arıtma aletinda suyunuzun basıncını öğrenip ona gore filtre seçmeniz gerekmektedir.
Şebeke suları genel anlamda tazikli sulardır.
Fakat köy ve kırsal yerlesimler daha çok az akan basinci düşük sulardir böyle sularda pompali arıtma cihazını tavsiye ediyoruz.

Özellikle sıcak yaz günlerinde kana kana su içmek isteriz ve daha çok su tüketiriz suyun insan vücudundaki yeri çok önemlidir.
LTF Su Arıtma mineralli ve ph seviyesi yüksek bir su ile evinize ulaşıyor.

LTF Su Arıtma USA marka bir cihazdır aslına bakarsanız bir aygıt alırken Amerikan marka olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü Amerikan bilim adamlarının yaptıkları cihazlar oldukça kaliteli ve sağlığa uygun malzemelerden tasarlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onayından geçer, Türkiye’ye gelir ve bizde sizlere sunarız. LTF Su Arıtma tüm parçaları Nsf onaylıdır.

Sağlıklı su içmek adına düşünüldüğünde maddi açıdan da oldukca cuzzi bir cihazdır. Düzgüsel şartlarda damacana sularına verdiğiniz 10-20 tl gözünüze çok görülmez fakat düşünüldüğünde sonu yok siz yaşamış olduğunız sürece suya ihtiyacınız olacak ve bu katlanacak yıla çarptığınızda da alacağınız arıtma aletinin çok üstünde meblalar ödediğinizi göreceksiniz. Fiyatı bir kenara kalsın damacana suları sağlıklı su içelim adına ödediğiniz fakat sağlığınızı ciddi anlamda riske sokan plastiklerdir.

Bileceğiniz üzere damacanalar sert geri dönüşüm plastiğidir ve suyu muhafaza süresi 1 haftadır peki sizin elinize ulaşana kadar geçen süre….

Bu süre sizin sağlığınızı elinizden almaya yeter çünkü durdukça plastikten geçecek olan meteryaller kanserojen madde içerir. Sağlıklı su içmek için işiniz kolay olsa gerek küçük bir araştırma ve vereceğiniz sipariş sonrası ücretsiz montaj ve servisimiz ile ayağına kadar getirip cihazınızı kuruyoruz. Suyum sona erdi sular kesildi derdi yok sularınız kesildiğinde dahi deposunda su bulundurmasından ötürü her daim su ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Sizde sağlığınızı düşünüyorsanız LTF Su Arıtmaya gelin rahat edin…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir