Su Arıtma Cihazı Sağlıklı mı?

Su Arıtma Cihazı Sağlıklı mı?

Hergün gelişen ve değişen teknolojilerle beraber piyasaya birçok su arıtma aygıtı sunulmaktadır. Bunlardan hangileri sağlıklı hangileri kaliteli karar vermek zor olabilir. Sizin için bu yazımızda sağlıklı su arıtma aygıtı iyi mi olmalı bundan bahsetmek isterim.

Özellikle sağlık için lüzumlu olan su arıtma cihazları şehir şebeke suyuna karışan mikroplar, atıklar ve hastalık yapıcı mikroorganizmalar sebebiyle günden güne daha çok tercih edilmeye başlamıştır.

İnsan sağlığı herşeyin üstündedir. Paranın satın alamayacağı tek şey sağlıktır. Sağlığınızı riske atmayın. İnsanın hayatta başına gelebilecek en kötü şey sağlık sorunudur ve buna engel olabilmek sizin elinizdedir. Ne yazıkki 90ların başından itibaren gelişen sanayi ile birlikte atık maddeler ve sanayi çöpleri sulara karıştı. Ayrıca bacalardan çıkan duman çaşama kirliliği ile beraber suların kirliliğini de beraberinde getirdi. Şebeke suları içilemediği şeklinde kansere kadar yol açabilecek sorunları beraberinde getirdi.

Su insanoğlunun yaşamının olmazsa olmaz parçasıdır. Hayatımızın her alanında sudan faydalanırız. Sular gittiği vakit insanoğlu çileden çıkar çünkü el ayak durur her iş su ile yapılır. Yiyecek, içmek, çay, temizlik her alanda etkilidir su.

Su hayatımızın bir parçası ise temiz su ikinci parçasıdır. Çünkü temiz su insan sağlığını olumlu etkisinde bırakır. Sağlıklı bir arıtma aygıtı minimum 7.5 ph seviyesinde su arıtmak zorundadır. Bir suyun ph kıymeti suyun alkali ve asidik olma özelliğini gösterir ki asidik suyun vücut için negatif tesirleri fazlaca fazladır.

Su arıtma aygıtı alırken Amerikan marka olmasına ve aletin Nsf onaylamaı olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Bir cihaz Çin malı ise o cihaz yalnızca para tuzağıdır. Ucuz etin yahnisi yenmez. Ucuz aletinda suyu içilmez. Bu demek değildir ki kulfet ödeyelim bir aygıt için Hayır…

Fakat bir cihaz kaliteli ise haliyle hakkını verir bi miktar ödemeniz gerekir.

LTF Su Arıtma aygıtı 8.5 ph değerinde Usa marka bir cihazdır. En kaliteli olan su arıtma cihazları içinde yerini alan LTF Su Arıtma sağlıklı su üreterek 8 filtrasyon aşamasından geçer. Saf suyun mineral filtreyle birleşmesi ile birlikte bolca mineralli bir su üretir. Hindistan cevizi post karbon tatlandırıcı sayesinde suya görkemli bir tat vererek size ağızda hoş tat bırakarak damağınıza hitap eder.

LTF Su Arıtma cihazı 10 yıl garantili bir aygıt olup tüm parçaları NSF onaylıdır. Cihaz her eve uygun modelleri ve üstün kalitesi ile %100 müşteri memnuniyetine sahiptir. Sağlığını düşünenlerin tercihi LTF Su Arıtma size hizmet sunmaktan gurur duyar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir