Su İçmeyi LTF Su Arıtma İle Alışkanlık Haline Getirin

Su İçmeyi LTF Su Arıtma İle Alışkanlık Haline Getirin

Çoğu zaman su içmek için ya tatlı yeriz ya çok yoruluruz yada spordan sonrasında ihtiyaç duyarız. Oysa ki rutin alışkanlıklarımız arasına suyu da eklememiz gerekir. Su bir alışkanlıktır ve su içmek için susamak beklenmemelidir.
Suyun faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Çoğu şikayetimiz azca su tüketiminden meydana gelmektedir ve doktora gittiğimizde beklediğimiz cevapla karşılaşırız. Suyu ne kadar tüketiyorsun. Evet az su tüketimi aşırı yorgunluk ile beraber dikkatsizliği bununla beraber getirir. Böbrek mide rahatsızlıklarının sebebi de az su yada kirli su tüketimidir. Azca su tüketmek böbreklerde yetersizliğe niçin olur. Aşırı karın ağrısı şikayetiyle giden insanların çoğu böbreklerde kum,taş sorunuyla karşılaşır. Bunun sebebi çeşmeden gelen kireçtir. Suyu yalnız içmek için kullanmayız. Çaya, yemeye, meyvelerimizi, sebzelerimizi yıkmaya kullanırız.
Yaşamımızın her alanında olan bu suyun temiz olması çok önemlidir. Maliyeti yüksek damacana sularına boş para vermeyin. Gelişen teknoloji ile birlikte su arıtma cihazları geliştirilmiştir. Son sistem olan LTF Su Arıtma cihazı bu konuda tam puan almış bir aygıt olup her evde olması gerekir.
LTF Su Arıtma Amerikan malıdır ve Türkiye’de hızla yayılmıştır. Özellikle İstanbul’un kirli sularından canı yanan halk LTF SU Arıtma cihazını tercih edenler arasında ilk sıradadır. Şebeke sularına karışan aşırı atıklar, sanayileşme ile deniz sularına karışan atıklar musluklara ulaşarak insan sağlığını tehlikeye sokmuştur. Bu nedenle insanlar arıtma cihazlarına büyük ilgi vermişlerdir.
Çocuklu evlerin vazgeçilmezi olan arıtma cihazları bağışıklık sistemleri yeni gelişen bebekler de daha çabuk hastalık belirdiği için daha çok tercih edilmelidir.
Su insan yaşamının en önemli besinidir. Suyun yaşamımızda ki yeri çok önemlidir. Bir çok faydası vardır. Azca tüketiminde ise bir çok hastalıklara sebebiyet verebilir.
Erişkin bir insan günde 2.5 litre su içmelidir. Azca su içen biri genelde karın ağrısı şikayetinde bulunurlar. Bunun sebebi böbreklerde ki kumdur. Böbreklerde ki kumun sebebi ise şebeke sularında ki kireçtir. Peki bu kireçlerden nasıl kurtuluruz.
Günümüz de gelişen teknolojiler yardımıyla artık sular daha temiz ve sağlıklı. Temiz su için çalışan bilim insanları zaman içinde su arıtma cihazları icat ederek evlerimize ulaştırdılar. Ters ozmos adı verilen bu sistemlerde su arıtma cihazları musluklarımıza gelen şehir şebeke sularını filtreleyerek içinde ki kimyasallardan arındırarak suyu içilebilir hale getirir.
Bu konuda tavsiye edeceğimiz bir aygıt sorarsanız LTF Su Arıtma cihazını tavsiye ederiz. LTF Su Arıtma aygıtı ph kıymeti en yüksek su arıtma aygıtıdır. Düzgüsel bir suyun ph’ı 7-8.5 içinde olmalıdır. LTF Su Arıtma aygıtı 8- 8.5 ph değerinde su üretir. Bir suyun sağlıklı olabilmesi için temiz olmasının haricinde mineralinin de yüksek olması gerekir. LTF Su Arıtma cihazı 8 filtreli sistemiyle mineral dengesini suyun koruyarak musluklarımıza ulaştırır. 8 filtreden geçirerek suyu kumdan, taştan, kireçten, zararlı kimyasallardan arındırır. Kokusunu hazzını ayarlar size tatlı bir su ikram eder mineral dengesini koruyarak mineralli bir su içmemize destek verir.

Eğer sizlerin de yavrunuz var ise LTF Su Arıtmayı seçin kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı günler verin…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir