Menu
Sepetim

Latifoğlu Su Arıtma Blog RSS Besleme

05.09.20 Suyun Ph Değeri ve Önemi
admin 0 7
Suyun ph değeri insan vücudu için oldukca önemlidir. Vücudun alkali hale getirdiğiniz zaman daha doğru çalışır ve gıdaları daha iyi kullanır.Stres, yoğun tempo vücutta ki enfeksiyonlar ve hastalıklar vücutta asidik bir ortama yol açar. Vücutta ki tüm işlemler vücudun ph değeriyle doğru orantılıdır. Düşük ph seviyesindeki su tüketimi vücudun kalsiyu..
05.09.20 Su Arıtma İle Sağlıklı Bir Cilt
admin 0 6
LTF Su Arıtma aygıtı 8.5 ph değerinde alkali ve bol mineralli su artırır. Türkiye de ilk ve tek yeşil teknolojiye sahip cihazdır.Her insanın sağlıklı su içmeye hakkı vardır. Günümüzde sağlıklı suya ihtiyaç çoğaldıkça su arıtma firmaları da boş durmadı bir çok aygıt piyasaya sunuldu. LTF Su Arıtma USA marka su arıtma aygıtı en kaliteli olma özelliği..
05.09.20 Her Gün Ne Kadar Su İçmelisiniz?
admin 0 8
Genel bir kural olarak, vücutta oluşan zararlı maddelerin atımını sağlamak ve vücut sıvı dengesini koruyabilmek için 8-10 bardak su tüketilmesi önerilmektedir.İnsanlar su gereksinimlerini genel anlamda; içecekler, besinler ve metabolizma olmak üzere üç kaynaktan sağlarlar. Gıda içinde bulunan besin öğelerinin yakılması sonucunda su kaynaklanır. Diy..
05.09.20 İnsan Sağlığı için Su Arıtma Cihazı ve Faydaları
admin 0 6
Su arıtma cihazı şebeke sularını filtreleri sayesinde kum, evsel atıklar, kireç, tortudan ayrıştıran kötü kokuyu önleyen ağızda hoş bir tat bıraktıktıran mineralli bir su akmasını sağlayan bir cihazdır. Su arıtma aygıtı insan sağlığı için önemli bir rol oynar. Çünkü şehir şebeke suyu insan sağlığı için tehlikelidir. İçinde insan sağlığına zararlı k..
05.09.20 Arıtılmış Su Sağlıklı mıdır?
admin 0 5
Arıtılmış Su Sağlıklı Mıdır?Arıtılmış su sağlıklı mıdır? Sorusu günümüzde en çok tartışılan konuların başındagelmektedir. Arıtılmış su denince insanların aklına genellikle suni bir konumolduğundan dolayı olumsuzluklar gelmektedir. Aslen doğadan elde edilen kaynaksuları da doğal bir şekilde arıtılıp mineralce zenginleştirilen sulardır.Toprak katmanl..
05.09.20 Suyun Görevleri ve İnsan Yaşamındaki Önemi
admin 0 1
Su hava şeklinde ekmek şeklinde yemek gibi yaşamak için en önemli besindir. Hatta insan aç bir kaç hafta yaşayabilirken, susuz en fazla bir hafta yaşayabilir. Suyunda insan yaşamında belirli görevleri vardır.Suyun Görevleri ŞunlardırSu yediğimiz gıdaların çözünerek sindirilmesini ve emilmesini elde eden en önemli maddedir.Suyun görevleri içinde vüc..
05.09.20 Susuz Bir Hayat Kurak Bir Yaşam
admin 0 3
Susuz bir hayat düşünülemez. İnsanoğlu doğumundan ölümüne kadar geçen sürede insan yaşam deliğinin en önemli elementi su olmuştur. Çölde yaşamak ne kadar imkansızsa suyun olmadığı her yer insan yaşamı için mümkün değildir. Her alanda hayatımızın her yerinde suya ihtiyaç duyarız.İnsan vücudunun derhal hemen üçte ikisi sudan kaynaklanır ve besinlerin..
05.09.20 LTF Su Arıtma İle Kireçli Sulara Veda
admin 0 1
Günümüzde şebeke sularında bulunan kireç insan sağlığı için oldukça zararı dokunandır. Ne yazık ki artık sağlıklı sulara musluklarımızdan ulaşamıyoruz bundan dolayı de hepimiz sağlıklı suya ulaşmanın araştırmasını yaparak en sağlıklı suya ulaşmayı amaçlıyor.Piyasaya sunulan bir çok arıtma cihazı mevcut bu tarz şeylerin hangisi gerçekten sağlıklı ha..
05.09.20 Sağlıklı Su Nasıl Olmalıdır?
admin 0
Sağlıklı bir su, berrak, renksiz, kokusuz, tortusuz olmalı, toksit maddeler içermemeli, bakteriyolojik açıdan temiz olmalı, kimyasal yönden ihtiva ettiği mineraller, “besin maddeleri” tüzüğünde belirtilen sınırları aşmamalıdır. Ph seviyesi 7-8 arasında olması gerekir.-Su; kokusuz, renksiz, berrak ve içimi hoş olmalıdır.Sular kimyasal maddeler içerm..
05.09.20 Suyun Yapısı Ve Özellikleri
admin 0 1
çtiğimiz suyun bir çok özelliği vardır. Suyun özelliklerini bilmek insan sağlığı için önemlidir. Bir suyun sağlıklı olabilmesi için bolca mineralli ve ph seviyesi yüksek olması gerekir.Su insan için yemekten önce gelir susuz insan yaşayamaz. Bir balık düşünün iyi mi sudan çıkınca yaşayamazsa bir insanda minimum balık kadar suya muhtaçtır. En çok 1 ..
05.09.20 8 Mineralli Su Arıtma Cihazı
admin 0 2
Ülkemizde senelerdir devam eden su problemi hala bir eylem devam etmektedir. Geçmişten günümüze gelen su sorunu insanoğluın bilinçsiz tüketmesi gelişen sanayi fabrikalar yüzünden musluklarımıza ulaşarak kirlenmiş ve temiz suya ulaşmak zorlaşmıştır.şu sebeple senelerce insanlar temiz su bulma çabaları içine girmiştir. Özellikle 90lı yılların başında..
05.09.20 Su İçerek Güzelleşin
admin 0 6
LTF Su Arıtma ile sağlıklı bir yaşam sizleri bekliyoruz. LTF Su Arıtma ihtiva ettiği 8 mineral ile cildinizi gençleştirici tesiri ile daha dinç ve güzel olmasını sağlıyor. LTF Su Arıtma aygıtı bir nevi peeling tesiri ile cildi yeniliyor ölü hücreler canlanıyor. İnsan sağlığı için gerekli tüm mineralleri barındırıyor. Ayrıca kloru arıtarak cilde zar..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.