Genel bir kural olarak, vücutta oluşan zararlı maddelerin atımını sağlamak ve vücut sıvı dengesini koruyabilmek için 8-10 bardak su tüketilmesi önerilmektedir.

İnsanlar su gereksinimlerini genel anlamda; içecekler, besinler ve metabolizma olmak üzere üç kaynaktan sağlarlar. Gıda içinde bulunan besin öğelerinin yakılması sonucunda su kaynaklanır. Diyette proteine bakılırsa karbonhidrat ve yağın yüksek olması metabolik suyu arttırır.

Yediğimiz besinler ve içecekler yöntemiyle da bedenimize su sağlarız. Örneğin sebze ve meyvelerin yaklaşık 85-% 90’ı , 1 su bardağı sütün %90’ı sudur. Gün içinde içtiğimiz çay, kahve, soda vb. Içeceklerle ile de sıvı almaktayız. Sadece kafein içeren kahve, çay ve diğer içecekler sıvı ihtiyacını karşılasa da uygun su kaynakları olarak sayılmazlar. Örneğin kafein içeren kahve içildiğinde su alırsınız sadece diüretik etkisinden dolayı daha fazla idrar çıkışı yaparak daha çok sıvı kaybedersiniz.

Bu bilgilerden yola cikarak özetleyecek olursak suyun hayatimizdaki yeri çok önemli peki ne kadar sağlıklı su içiyoruz.

Bizim hedefimiz size sağlıklı su ulaştırmaktır. Arıtma günden güne hızlı bir şekilde kirlenmekte olan suyun ıslah edilmesi işidir. Su arıtmada, içilmesinde, kullanılmasında, çevreye bırakılmasında sakınca bulunan sular içindeki kirleticilerden arındırılır. Bu arıtım işlemi kimyasal, fiziksel ve biyolojik yollarla yapılabilmektedir. Suyun özelliğine göre kullanılacak su arıtma şekilleri de farklılıklar gösterir.
Suyunuzun basıncına nazaran tespit yapılıp su arıtma cihazımızı evinize montajını yapıyoruz. Hem sağlığınızı hem bütçenizi koruyoruz. LTF Su Arıtma cihazı piyasada satılan ucuz Çin malı ürünlerin benzer biçiminde değildir

%100 Amerikan malı olup 8 aşamalı filtre özelliğiyle Türkiye’de bir ilktir.

Su hayattır su ile hayatınıza anlam katın…

Gelişmiş su arıtma teknolojileri ile üretilmiş olan su arıtma cihazı sağlıklı içme sularının elde edilmesini sağlayarak, aile bütçesine de katkıda bulunabilmektedir. Yeşil teknolojiyle üretilmiş olan 8 filtreli su arıtma aygıtı bir yıl filtre hediyeli, ücretsiz kargo ve montaj hizmetiyle alıcılara sunulmaktadır.

Yüksek ölçüde mineralli su elde eden 8 filtreli su arıtma aygıtı suları mineral açısından zenginleştirerek, 8.5 ph değerinde su elde edilebilmesine yardımcı olabilmektedir.

Yapay maddelerden arındırılarak üretilen filtreler, yüksek oranda ph seviyesine su elde edilebilmesini sağlamaktadır. İçeriğindeki mineral filtreler sayesinde, hücrelere zarar verebilecek maddeler engellenebilmektedir. Metabolizmayı hızlandıran ve vücuda enerji sağlayan sağlıklı bir su elde edebilmek için, mineral filtreli su arıtma cihazlarına duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.