Su arıtma cihazı şebeke sularını filtreleri sayesinde kum, evsel atıklar, kireç, tortudan ayrıştıran kötü kokuyu önleyen ağızda hoş bir tat bıraktıktıran mineralli bir su akmasını sağlayan bir cihazdır. Su arıtma aygıtı insan sağlığı için önemli bir rol oynar. Çünkü şehir şebeke suyu insan sağlığı için tehlikelidir. İçinde insan sağlığına zararlı kimyasallar barındırır. Bu kimyasallar sudan ayrışmazsa kansere kadar giden sıhhat sorunları yaratır.

Mikrobik suları arıtma görevi su arıtma cihazlarının görevidir. Suların içilebilir biçimde olabilmesi için ph değerinin yüksek olması alkali değeri içilebilir düzeyde olması ve bolca mineralli olmasi gerekir. Sağlıklı bir suyun ph değeri 7 ve 8 ph değerindedir.

Son zamanlar da bir çok su arıtma aygıtı piyasaya sunuldu. İnsanlar cihaz alırken kafalarında oluşan bir çok sual işareti belirdi. Hangi markayı almalıyım? Hangisi doğru arıtma cihazı? Hem bütçeyi zorlamayacak hemde gerçekten suyu arıtan bir aygıt önereyim size…

LTF Su Arıtma cihazı Amerikan malı bir üründür. 8.5 ph kıymeti ile bol mineralli bir su üretir. 8 karbon filtresi ile 8 aşamadan geçirerek suyu içilebilecek şekilde arıtır. Aşama aşama suyu filtreleyen LTF Su Arıtma en kaliteli suyu sizlere sunuyor. İlk aşamada sudaki sert tortuları, kum ve taşları artıyor daha sonrasında ince meteryalleri artıyor. Suyun hazzını kokusunu ayarlayarak tatlı bir su içmemizi sağlıyor. Ph seviyesi yüksek bir su artarak mineralli bir su içmemizi sağlıyor. Ne olursa olsun tavsiye edilen bu cihaz %de 100 satın alan memnuniyeti almış bir cihazdır. Özellikle şebeke suları çok kötü durumda olan İstanbul halkının maksimum tercih etmiş olduğu bu cihazı gönül rahatlığı ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Su insan hayatının en önemli besinidir. Suyun hayatımızda ki yeri çok önemlidir. Bir çok faydası vardır. Azca tüketiminde ise bir çok hastalıklara sebebiyet verebilir.

Erişkin bir insan günde 2.5 litre su içmelidir. Az su içen biri genelde karın ağrısı şikayetinde bulunurlar. Bunun sebebi böbreklerde ki kumdur. Böbreklerde ki kumun sebebi ise şebeke sularında ki kireçtir. Peki bu kireçlerden iyi mi kurtuluruz.

Günümüz de gelişen teknolojiler sayesinde artık sular daha temiz ve sağlıklı. Temiz su için çalışan bilim insanları zamanla su arıtma cihazları buluş ederek evlerimize ulaştırdılar. Ters ozmos adı verilen bu sistemlerde su arıtma cihazları musluklarımıza gelen şehir şebeke sularını filtreleyerek içinde ki kimyasallardan arındırarak suyu içilebilir hale getirir.

tür

Ücretsiz montaj ve teknik servis imkanı ile Türkiye’nin her yerine kargo olanağımız vardır. Aygıt haricinde asla bir ücret ödemezsiniz. Memnun kalmazsanız 1 hafta içinde iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz sağlık parayla satın alınmaz sağlığınızın kıymetini bilin…