LTF Su Arıtma ile sağlıklı bir yaşam sizleri bekliyoruz. LTF Su Arıtma ihtiva ettiği 8 mineral ile cildinizi gençleştirici tesiri ile daha dinç ve güzel olmasını sağlıyor. LTF Su Arıtma aygıtı bir nevi peeling tesiri ile cildi yeniliyor ölü hücreler canlanıyor. İnsan sağlığı için gerekli tüm mineralleri barındırıyor. Ayrıca kloru arıtarak cilde zararlı maddeleri sudan ayırıyor. Gayet leziz ve sağlıklı bir su içmemizi sağlıyor.

Hayatımızın her alanında gerekli olan su insan yaşam deliğinin en baş elementidir. Olmazsa olmaz suya haiz olabilmek eskiye bakılırsa daha kolaydır. LTF Su Arıtma cihazı Amerikan marka bir cihazdır ve tüm parçaları Nsf onaylıdır. 8 filtrasyon aşamasından geçerek sudaki kimyasal maddeleri arıtarak bol mineralli bir su içmemizi sağlar.

Su her alanda ihtiyacımız olan bir elementtir demiştik cilt temizliğinde de su en önemli maddedir. Sabah kalkar kalkmaz ilk işimiz yüzümüzü yıkamaktır.

Cilt temizliğinde su kullanımından bahsedecek olursak;

  1. Cildi ılık suyla yıkamak en iyisidir. Çünkü ılık su ciltteki yağı kolayca temizler.
  2. Yüzümüzü soğuk suyla yıkamak, ciltteki kılcal damarların bozulmasına sebep olur.
  3. Ciltte yalnız son durulama için soğuk su kullanılabilir. Bu da cildin şişmesini engeller ve cildi canlandırır.
  4. Saçların soğuk suyla durulanması saçların çabuk yağlanmasını engeller.
  5. Banyoda soğuk su kullanımı kan dolaşımını arttırır ve cildi canlandırır. Bu da bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Soğuk suyla meydana getirilen duş selülitle savaşın destekcisidir.
  6. Kireçli musluk suyu cildi sakınan nemi ve yağ tabakasını çözer. O yüzden kireçli su kullanmamaya özen gösterin. Tabiki bu LTF Su Arıtma ile mümkün.

LTF Su Arıtma cihazı sudaki kloru ve kireci arıtır. Cilde ulaşmasını engeller. Yalnız içmek için yada yemeklerde değil yüzünüzü yıkamada da vazgeçilmeziniz olacak. Sıhhat bir tık kadar yakınınızda size ve sevdiklerinize LTF Su Arıtma cihazını tavsiye ediyoruz. Güzelliği önem veren hanımefendilerin tercihi LTF Su Arıtma…