LTF Su Arıtma aygıtı 8.5 ph değerinde alkali ve bol mineralli su artırır. Türkiye de ilk ve tek yeşil teknolojiye sahip cihazdır.

Her insanın sağlıklı su içmeye hakkı vardır. Günümüzde sağlıklı suya ihtiyaç çoğaldıkça su arıtma firmaları da boş durmadı bir çok aygıt piyasaya sunuldu. LTF Su Arıtma USA marka su arıtma aygıtı en kaliteli olma özelliğini devam ettirerek sıhhat konusunda titiz davranarak 8.5 ph değerinde su üreterek sağlıklı bir su içmenize olanak sağladı.

Özellikle cilt problemi yaşayan kişilerin maksimum tercih etmiş olduğu bu aygıt yüksek ph seviyesi yardımıyla cilt problemlerını ortadan kaldırır. Cilt tipi yağlı olan kişilerin en büyük sorunu sivilce sorunları ve yüksek mineraller yardımıyla cildin nem dengesini koruyarak sivilce sorunuyla başa çıkar. Özellikle cilt tipi yağlı olan kişiler alkali suyu bolca tüketmelerinde fayda vardır. Cildi çok kuru olan kişiler içinde oldukça sağlıklı bir sudur. Suda bulunması gereken mineralleri filtreleri yardımıyla suya taşıyarak size cilt problemi yaşatmaz. Cildinize parlaklık, yumuşaklık ve prüzsüzlük getirir.

LTF Su Arıtma bebeği olan kişilerin de vazgeçilmezidir. Şebeke suyu ile bebeklerinin yüzünü dahi yıkamak istemeyen titiz annelerin tercihi LTF Su Arıtma. Bolca mineralli olan bu su bebeklerin sağlığı da düşünülerek tasarlanmıştır. İlk 6 ay bebeğe su dahi verilmez anne sütü bebeğe fazlasıyla yeter ve bebeği korur. Anne sütünden ek gıdaya geçen bebeğin anne sütünden sonrasında sağlıklı bir şekilde sıvı alması anne sütü kadar bebeği koruyabilen sağlıklı suyla mümkündür. Bebeğinize hazırladığınız mamadaki suyun temiz olması sağlıklı olması ve bebeğinizin mikroplardan uzak bir besin tüketilmesi için mutlaka LTF Su Arıtma cihazını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Herkes benzer biçimde sizin ve sevdiklerinizin sağlığı herşeyden önemli paranın haiz olamayacağı tek şey sağlıktır. Normal bir insan günde minimum 2 litre su içmelidir fakat sağlıklı su içmelidir.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz servis ve montaj olanağı sunan bu cihaz 10 yıl garantilidir. İnternet üzerinden modellerimizi inceleyebilir siparişinizi verebilirsiniz. Kredi kartına taksit olanağımız ile ödeme kolaylığı sağlayan firmamız size üstün hizmet sunmaktan mutluluk duyar.