Suyun ph değeri insan vücudu için oldukca önemlidir. Vücudun alkali hale getirdiğiniz zaman daha doğru çalışır ve gıdaları daha iyi kullanır.

Stres, yoğun tempo vücutta ki enfeksiyonlar ve hastalıklar vücutta asidik bir ortama yol açar. Vücutta ki tüm işlemler vücudun ph değeriyle doğru orantılıdır. Düşük ph seviyesindeki su tüketimi vücudun kalsiyum ve sodyum kaybetmesine niçin olur. Kanın phi vücutta 7.35- 7.45 aralığındadır. Sağlıklı bir vücut asidik değil alkali olmalıdır. Doğru ph seviyesinde olmalıdır. Vücudun her işlemi kanın belli ph seviyesinde kalmasını sağlar. Doğru ph seviyesi sağlamadığı zaman hücreler lüzumlu besini alamaz ve bunları enerjiye çeviremez.

Ph filtrenin faydaları

 1. Kandaki asidi düşürür.
 2. Laktik asidi azaltır.
 3. Fiziksel aktivitelerde performansı artırır.
 4. Kilo kaybını önler.
 5. Antioksidan görevi vardır.
 6. Yaşlanmayı yavaşlatır.
 7. Kolestrolu düşürmede destek sunar.
 8. Vücuttan asidik maddelerin rahat atlımına destek sağlar.
 9. Asidik olan idrarı etkisiz hale getirir.
 10. Kahve alkol ve bunun şeklinde zararli asidik içeceklerin vücutta ki olumsuz etkilerini düşürmeye destek sağlar.

Peki ph değerine dikkat etmezsek ne olur?

 1. Hücreler eskisi şeklinde çalışamaz ve zayıflar.
 2. Dokular zayıflar.
 3. Organlar zayıflar.
 4. Hastalıklara sebebiyet verir.
 5. Sağlığı hertürlü negatif yönde etkiler.

LTF Su Arıtma cihazı yüksek ph seviyesinde su üreterek bu sorunu çözmüş ve her eve ulaşmış bir cihazdır. Tüm parçaları Nsf onaylı olan bu cihaz yüksek mineralli su elde eder.

8.5 ph değerinde su üreterek ph seviyesinin üst seviyede tutar ve sağlıklı bir su içmenize yardımcı olur. Suyun ph seviyesinin 7nij üstünde olması sağlıklı bulunduğunu gösterir. 7. Olan su nötrdur. 7. Ph seviyesinin altındaki su ise asidiktir. Buna kati olarak dikkat edilmesi gerekir.

LTF Su Arıtma cihazı her eve uygun modelleri ile sağlığını düşünen hassas insanoğlu için tasarlanmış özel bir cihazdır. %100 satın alan memnuniyetine sahip olan bu aygıt bir tık kadar yakınınızda olup Türkiye’nin her yerine ücretsiz montaj imkanı sunar.